На честь православного свята члени дружної сім'ї Примадонни оновили зовнішність. Алла Пугачова і Максим Галкін постриглися.

Різдво стало для сімейства Максима Галкіна приводом для змін. У своєму Instagram-каналі гуморист опублікував відео, на якому він, Алла Пугачова, а також Гаррі і Ліза Галкіни хваляться перетворенням.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Знаменита пара разом з дітьми скористалася перукарськими послугами, щоб позбутися небажаного волосся на голові.

Спочатку на камеру висловився син Примадонни, який був надзвичайно радий результату стрижки. У кадрі хлопчик раз у раз поправляв покладену набік чубок, розглядаючи себе на екрані смартфона.

Алла Пугачова, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте
Алла Пугачова, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте

Гаррі попросив звернути увагу не тільки на своє волосся, але і на оновлену шевелюру свого батька, який досить посміхався, дивлячись в об'єктив. Жіноча половина сімейства теж вирішила похвалитися змінами.

Фото Максима Галкіна
Фото Максима Галкіна

Ліза Галкіна заявила, що їй вкоротили кінчики, і протягнула до камери одну зі своїх густих кісок. У тіні щасливих родичів опинилася Алла Пугачова, яка показала злегка скуйовджені стрижені пасма.

Максим Галкін
Максим Галкін

7 січня сім'я коміка і співачки встигла приділити час і зимовим забавам. Максим Галкін записав ролик про те, як маленька Ліза катається на сніговій гірці, поки він разом з сином Гаррі прибирає лопатами сніг. Алла Пугачова не склала компанію своїй веселій рідні під час запису відео на вулиці.