Популярний російський актор театру і кіно, шоумен, талановитий теле - і радіоведучий Дмитро Нагієв поділився знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він похвалився своїм великим досягненням на території Росії.

Відповідну публікацію Дмитро Нагієв розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий російський актор відомий не тільки на території Росії. Його полюбили мільйони людей в країнах ближнього зарубіжжя. Останнім часом він проявляє себе в ролі успішного телеведучого, який славиться своїми жартами і відмінним почуттям гумору.

Більшість молоді його знають, як "Фізрука". Також Дмитро сидів у журі у відомій грі "КВК", де також неодноразово показував аудиторії своє іскрометне почуття гумору.

На своїй публікації Дмитро показав своє велике досягнення. На публікації написано, що за результатами соціального опитування актор і телеведучий очолив рейтинг довіри у російської аудиторії. Тобто, люди, які проживають на території РФ, найбільше вірять Дмитру Нагієву.

Талановитий актор сам не очікував такого, тому відразу ж звернувся до своїх шанувальників.

Фото Дмитра Нагієва
Фото Дмитра Нагієва

"Рідні мої, спасибі велике за довіру. Ну ладно Костя, а я-то при чому? Не знаю чого ви від мене чекаєте, але боюся у мене цього немає. Не буду приховувати, дуже приємно. Я радий, що нас так багато. Нехай там, нагорі, знають з ким сіаліс. (скидайте це друзям з неповних сімей)", - звернувся до фоловерів знаменитий телеведучий.

Нагадаємо, що Російський комік Максим Галкін показав публіці своє нове творіння.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російський актор Федір Добронравов розповів публіці про своє сімейне життя.

Також портал "Українці" писав, що популярний актор Федір Добронравов показав публіці теплий сімейний знімок.