Дочка хворої на рак Анастасії Заворотнюк поспілкувалася з шанувальниками. Анна розповіла, як зараз себе почуває актриса.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Модель відповіла в "сторіс" свого Instagram-аккаунта на питання підписниці. Дівчина поцікавилася у Анни станом її зіркової матері і вибачилася, якщо зачепила своєю цікавістю дочку Анастасії Заворотнюк.

"Моя мама дуже важко хворіє, але ми лікуємося, віримо в краще, і я дуже сподіваюся, що все переможемо", – розкрила деталі спадкоємиця артистки.

Відзначимо, раніше з'явилася інформація, що знаменитість знаходиться вдома, з сім'єю.

Анастасія Заворотнюк, скріншот із відео
Анастасія Заворотнюк, скріншот із відео

Зірка серіалу "Моя прекрасна няня" стійко переносить своє захворювання. Поки невідомо, чи повернеться актриса в професію. Перші повідомлення про те, що Анастасія Заворотнюк хвора на рак мозку, з'явилися в ЗМІ в серпні 2019 року.

Родичі артистки довгий час родичі не давали ніяких коментарів, проте потім підтвердили, що актриса проходить лікування від гліобластоми. Нагадаємо, що чоловік Анастасії Заворотнюк весь цей час підтримує кохану. Фігурист Петро Чернишов зустрічався з численними вченими, фахівцями в області медицини для того, щоб розробити для актриси найбільш дієве лікування.