У будь-яких шлюбах нерідкі випадки, коли один з партнерів йде до когось іншого. Але ситуація, коли чоловік вирішує піти з традиційного шлюбу до іншого чоловіка, зустрічається не так часто.

Сьогодні згадуємо зіркових чоловіків, які саме так і вчинили.

Кері Грант

Кері Грант
Кері Грант

Ікона Голлівуду, актор, якого Американський інститут кіномистецтва помістив на другий рядок рейтингу найбільших акторів Голлівуду після Хамфрі Богарта, був одружений п'ять разів. Серед його дружин були актриси, мільйонерки і світські знаменитості. Серед численних коханок-Софі Лорен. Останньою дружиною Гранта стала його юна асистентка, на якій він одружився в 77 років.

Але незважаючи на очевидну пристрасть до жінок, в Голлівуді не вщухали розмови про бісексуальність актора. Вважається, що найдовші відносини Гранта пов'язували з актором Рендольфом Скоттом, і відносини ці пережили не один шлюб і роман з жінками. Офіційно їх зв'язок визнання ніколи не отримала.

«У мене немає планів писати власну автобіографію, я залишаю цю роботу іншим. Упевнений, вони зможуть зробити з мене гомосексуаліста, нацистського шпигуна або ще кого-небудь», — сказав Грант в одному зі своїх інтерв'ю.

Елтон Джон

Елтон Джон
Елтон Джон

Культовий музикант, кавалер ордена Британської імперії, лицар. У середині 70 - х в інтерв'ю журналу Rolling Stone Елтон Джон зізнався у своїй бісексуальності, боячись розповісти всю правду про гомосексуальність, щоб не розполохати шанувальників. У 1984 році він навіть одружився на Ренаті Боель, влаштувавши пишне весілля.

Цей шлюб розпався через чотири роки. Після розлучення він зізнався у своїй гомосексуальності, зробив публічними свої стосунки з партнером Девідом Фернішем — вони офіційно одружилися лише в 2014 році, виховують двох дітей.

Рікі Мартін

Рікі Мартін
Рікі Мартін

Рікі Мартін – один з головних популяризаторів латиноамериканської музики для всього світу і один з найбажаніших чоловіків в період розквіту своєї кар'єри. Співак двічі потрапляв в рейтинги найкрасивіших чоловіків світу - в 2000 і 2006 роках.

Мартін перебував у тривалих відносинах з телеведучою Ребеккою де Альбою. Після розриву дівчина розповідала, що щиро любила його і що їх роман — найкраще, що було в її житті.

Публічна заява про гомосексуальність співака з'явилася в 2010 році на його офіційному сайті, що всі визнали жартом. Однак це виявилося правдою, співак зробив публічними свої стосунки з біржовим брокером Карлосом Абеллом з яким вони, втім, розлучилися в 2014 році.

На даний момент Ріккі Мартін перебуває в офіційному шлюбі з художником Джваном Йосефом. У пари четверо дітей.

Алан Камінг

Алан Камінг
Алан Камінг

Американський актор і активіст шотландського походження відомий своїми роботами в трилогії "Діти шпигунів", "Людях Ікс" і серіалі "Хороша дружина". На початку кар'єри камінг перебував у відносинах з актрисою Саффрон Берроуз, потім 8 років був одружений на однокурсниці Хілларі Ліон, після розлучення з якою публічно зізнався у своїй бісексуальності.

Через 10 років після розлучення він вступив в офіційний шлюб зі своїм партнером Грантом Шаффером. На даний момент вони щасливо одружені і живуть в Нью-Йорку з двома собаками. Алан камінг активіст ЛГБТ-спільноти і бере участь у діяльності різних правозахисних організацій.