Співачка повідомила трагічну новину про стиліста Алли Пугачової. У віці 54 років помер Олександр Шевчук.

"У нас було спільне минуле, якого можна було не соромитися, і плани на майбутнє, яким, на жаль, не судилося здійснитися", – підписала артистка кадр з давнім другом у своєму Instagram-акаунті. У коментарях Вайкуле додала, що стиліста більше немає.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

На знімку вони широко посміхаються в камеру. Причина смерті Шевчука поки не називається. Однак ще восени 2020 року іміджмейкер зізнавався, що переніс важку хворобу.

"Я після хвороби! У світі багато інших хвороб. Я не хворів коронавірусом! Але знаю про нього не з чуток! Деякі мої друзі, перехворіли і одужали, але, деякі, ні...", – ділився стиліст.

При цьому він зазначав, що його дивує ставлення оточуючих, які перестають спілкуватися із зараженими, не відповідають на дзвінки, відхрещуються від цих людей.

"Люди, прокиньтеся, Допоможіть і підтримайте, адже на їхньому місці можете опинитися ви", - говорив Олександр Шевчук.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Відомо, що експерт моди співпрацював з багатьма знаменитостями, такими як Алла Пугачова, Філіп Кіркоров, Лариса Доліна, Тетяна Овсієнко та багато інших. Він також працював з низкою популярних телешоу: "Льодовиковий період"," Фабрика зірок"," Дві зірки"," Фактор А " та іншими.

Фанати були шоковані сумною новиною. Вони поспішили висловити слова скорботи у зв'язку з втратою талановитої людини і близького друга багатьох зірок. "Співчуваю родині і близьким...", "світла пам'ять", - пишуть користувачі Мережі.