Одна з найуспішніших і знаменитих українських артисток, талановита виконавиця своїх пісень, чарівна і незвичайна Тіна Кароль порадувала публіку шикарним відеороликом зі своїми участю. Вона показала фанатам унікальні кадри і зробила цікаве звернення.

Відповідною відеолентою Тіна Кароль поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що справжнє прізвище української співачка – Лімберман, а ім'я – Тетяна. Вона народилася в російському містечку Орутокан, але в 1991 році вона переїхала в Івано-Франківськ, де народилася її мама.

Саме з цим містом у співачки залишилися найважливіші спогади зі свого життя. Ще будучи дівчинкою, вона мріяла стати артисткою і тому ходила на курси вокалу, паралельно відвідуючи школу.

У своїй публікації українська зірка показала відмінні кадри зі свого життя, які ніколи не потраплять на телеекрани. Її можна побачити в різноманітних виглядах і навіть у відвертих.

"Привіт, тепер у мене свій "Патреон" - це платформа, де ти знайдеш мій ексклюзивний контент", - звернулася спочатку відеоролика артистка.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Крім цього, вона підписала публікацію цікавими та інтригуючими словами.

"Тіна Кароль. Patreon все, що ти хотів про мене дізнатися, але боявся запитати-тепер на Патреоні :) Підписуйся! Посилання в шапці профілю:) тепер будемо ще ближче один одному!",- звернулася до аудиторії Тіна Кароль.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Тіна Кароль здивувала аудиторію своїм раптовим перетворенням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита українська співачка Тіна Кароль звернулася до публіки на честь свят.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Тіна Кароль заінтригувала аудиторію своїм зверненням.