Актор Елліот Пейдж подав на розлучення з дружиною Еммою Портнер, як показують нові протоколи суду.

33-річна зірка "Юнони", яка нещодавно визнала себе трансгендером, подала у вівторок до Верховного суду Манхеттена оскаржуване розлучення.

26-річна Портнер, професійний танцюрист і хореограф, публічно підтримала камінгаут Пейдж, сказавши, що вона «дуже горда».

Елліот Пейдж
Елліот Пейдж

"Транссексуали, квіри та небінарні люди є подарунком для цього світу", - сказала Портнер в повідомленні в Instagram від 1 грудня.

"Я також прошу терпіння та конфіденційності, але ви приєднаєтеся до мене в гарячій підтримці транс-життя кожної людини. Існування Еліота саме по собі є подарунком. Я так тебе люблю", - писала Портнер.

Розлучення відбулося всього через три роки після весілля пари в січні 2018 року.

Пейдж і Портнер - обидва за походженням канадці - дуже публічно розповіли про свою любов один до одного, в тому числі одного разу позували топлес і цілувалися в червневому пості в Instagram 2019 року з підписом: "HAPPY PRIDE!!!».

А після того, як вони зв'язали себе узами шлюбу, і Пейдж, і Портнер відсвяткували своє весілля в Instagram.

Еллен Пейдж. Фото: скріншот відео
Еллен Пейдж. Фото: скріншот відео

Пейдж, який оголосив себе лесбіянкою в лютому 2014 року, сказав у нещодавній заяві: "Я не можу висловити, як це чудово, нарешті, любити того, кого я є, достатньо, щоб прагнути до свого справжнього "я".

"Мені подобається, що я трансгендер. І мені подобається, що я дивний. І чим більше я тримаю себе ближче і повністю обіймаю себе, Чим більше я мрію, тим більше росте моє серце і тим більше я процвітаю".

Представники та юрист Пейджа не відразу відповіли на запити про коментарі. Зв'язатися з кравцем західним ЗМІ не вдалося.