Популярна українська танцівниця, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, зірка танцювального проекту "Танці з зірками", хореограф, чарівна Олена Шоптенко потішила публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася в шикарному образі і написала пізнавальну історію зі свого життя.

Відповідною публікацією Олена Шоптенко поділилася у своєму акаунті в Instagram.

На фотографії українська танцівниця постала перед аудиторією у всій своїй красі - стильна зачіска, шикарне чорне класичне плаття, яке схоже на пальто, і танцювальні туфлі. Вона позує перед камерою для фотографії, якою потішила своїх фоловерів.

Варто відзначити, що знімок вийшов дуже вдалим – ніби хореограф танцює.

Знаменита зірка паркету написала невелику історію зі свого життя, розповівши про те, як мотивує себе.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Знаєте що я роблю, коли потрібно поставити номер, а в голову зовсім нічого не приходить, опускаються руки, немає настрою і натхнення? 😱Раніше я, як справжня спортсменка, сказала б собі "Бери і роби на силі волі!"💪Але я вам зізнаюся, що з віком стало все складніше змушувати себе взагалі щось робити, тому цей підхід більше не працює ️ тоді я усвідомила, що нічого мене так не бадьорить і не вселяє впевненість, як перемога. І я придумала собі "метод дисциплінованих перемог"🎉", - підписала фотографію Олена.

Крім цього, хореограф написала, що вона робить, для того, щоб придумати постановку.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

"Якщо потрібно придумати 3 хвилини хореографії, а в голові хіба що "полька-метелик", беру для початку 15 секунд музики постановки і придумую під неї комбінацію, яка повністю мене задовольнить. Обов'язково хвалю себе за ці шедевральні 15 секунд танцю і приступаю до наступних. Причому не обов'язково брати самий початок музики і рухатися по порядку. Цікавіше навіть брати шматки музики врозкид, а потім скомпонувати їх. Суть полягає в тому, щоб почати з того,який подобається і драйв. Тоді кожна така маленька 15-секундна перемога призведе до готового танцю і повного задоволення☺️", - продовжила знаменита танцівниця.

Нагадаємо, що професійна Українська танцівниця Олена Шоптенко розповіла жіночій аудиторії відмінний лайфхак.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий хореограф Олена Шоптенко розповіла фанатам цікаву та пізнавальну історію зі свого життя.

Також портал "Українці" писав, що знаменита українська танцівниця Олена Шоптенко вирішила вийти із зони комфорту і освоїти новий напрямок.