Популярна українська актриса, колишня "Холостячка", переможниця танцювального проекту "Танці з зірками" Ксенія Мішина потішила своїх фанатів публікацією в своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в шикарному образі успішної дівчини і дала кілька порад для своєї публіки.

Відповідним постом Ксенія Мішина поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська актриса з'явилася в найпершому реаліті-шоу За назвою "Холостячка", де за її серце билося більше 15-ти чоловіків, але вона відкрилася тільки одному.

У своїй публікації українська актриса постала в шикарному образі не зйомках - ефектний макіяж, довжелезне волосся темно-русявого кольору і красиве пишне плаття синього кольору. Вона сидить перед камерою об'єктива і тримає рукою своє гарне волосся, позуючи для ефектного кадру.

"Сьогодні, спілкуючись з вами на тему самореалізації, я згадала як проходила свій шлях і відчула дуже приємні емоції, навіть незважаючи на те, що він далеко не завжди виявлявся легким", - підписала фотографію Ксенія.

Крім цього, талановита актриса написала про те, що потрібно робити для того, щоб хоч трохи стати успішніше.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Чек лист того, що потрібно робити, щоб знайти себе і свою справу життя. - пробуйте нове-будьте чесними з собою-дозволяйте собі бажати-мрійте сміливіше-дійте, потім розберетеся-хваліть себе-задовольните свої базові потреби-постійно вчіться-працюйте над собою-дізнавайтеся себе-дійте навіть якщо дуже страшно-не бійтеся помилок-ставте перед собою амбітні цілі, але розбивайте на маленькі відрізки шляху!", - поділилася зірка.

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ксенія Мішина показала фанатам відпочинок в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Ксенія Мішина звернулася до аудиторії з незвичайною заявою.

Також портал "Українці" писав, що знаменита актриса Ксенія Мішина звернулася до жіночої аудиторії в соціальній мережі.