Знаменита українська артистка, колишня учасниця герлзбенду "ВІА Гра", чарівна і красива співачка Віра Брежнєва порадувала публіку знімками в соцмережі. Вона показалася в щоденному образі на дозвіллі зі своєю дочкою.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українській зірці одного разу випадковим чином вдалося змінити все своє життя. Одного разу під час гастролей популярної жіночої групи "ВІА Гра", Віра відвідала їх виступ.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Вона сиділа в залі, і їй випала можливість вийти на сцену і заспівати і станцювати під їх пісню "Попытка №5". Молода українська дівчина так сподобалася продюсерам, що вже через півроку вона виступала в основному складі найсексуальнішого колективу.

Крім цього, коли молода Віра виступала в "Віа Грі", цей склад визнали" золотим", туди входило тріо – Віра Брежнєва, Анна Седокова і Надія Мейхер-Грановська.

У своїй публікації українська знаменитість постала перед фанатами в щоденному образі - широкі білі штани, масивні черевики чорного кольору і чорні штани. Вона сидить на ресепшні якогось закладу, схожого на салон краси.

"Ера Водолія почалася 😎 ми починаємо відзначати ️ ️ настрій - дозволяти своїй внутрішній дитині пустувати🤪 🖤", - підписала свій пост зірка.

Також, якщо погортати її публікацію, можна побачити її підростаючу дочку, яка одягнена в білу куртку оверсайз і джинси. Дівчата стоять перед дзеркалом, щоб потішити публіку спільним знімком.

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Віра Брежнєва звернулася до жіночої аудиторії і показала цікавий лайфхак.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна виконавиця Віра Брежнєва показала аудиторії свій шикарний вигляд.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Віра Брежнєва показала фанатам своє нове заняття.