Відома українська артистка, член студії "Квартал-95", багатодітна мама, колишня учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Олена Кравець зачарувала аудиторію шикарною відеолентою зі своєю участю в соцмережі. Вона показалася в студії аудіозапису за своїм новим заняттям.

Відповідну відеоленту Олена Кравець оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що українську актрису визнали однією з найуспішніших і самодостатніх жінок України.

Не дивлячись на свій щільний графік, вона завжди знаходить час для своїх рідних. Варто відзначити, що вона - не дуже активний користувач в соцмережі, так як у неї просто немає на це часу.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Також вона зовсім недавно їздила в своє рідне місто-Кривий Ріг, щоб допомогти батькам з ремонтом квартири.

На відеоленті українська артистка постала у всій своїй красі - чорно-біла сорочка, чорні штани і масивні черевики. Вона стоїть перед мікрофоном для того, щоб озвучити мультяшного персонажа.

"Обожнюю цей процес. Озвучую мультик #ПончариГлобальнеЗаокруглення", - написала на відео знаменита гумористка.

Крім цього, Олена розповіла про те, що це - її справжній дзен і воістину улюблене заняття.

"Хлопці, я в черговому своєму дзені, займаюся одним зі своїх найулюбленіших занять – дублюю мультик, в головній ролі мультика Пончарі і звуть мене Оп. Скоро прем'єра, стежте", - звернулася до фанатів Олена Кравець.

Сторіз Єлен Кравець
Сторіз Єлен Кравець

Нагадаємо, що популярна українська артистка Олена Кравець вирушила до рідного міста, звідки звернулася до своїх фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита гумористка Олена Кравець показала шанувальникам, куди вона вирушила на дозвіллі.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Олена Кравець показала свого підростаючого сина.