Відео, опубліковане в особистому блозі Віри Брежнєвої, сполошило народ. З'ясувалося, що артистка долучила всіма відомого музичного діяча до ранніх прогулянок на вулиці.

Тепер зірки захоплюються скандинавською ходьбою.

Схоже, що всі марафони Віри Брежнєвої, присвячені здоровому способу життя, не пройшли даром. Екс-солістці групи "ВІА Гра" вдалося долучити чоловіка до фізичної активності.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Правда, Костянтин Меладзе вибрав більш спокійне навантаження, ніж його супутниця. Відомо, що віра вже кілька років поспіль займається пілатесом і танцями. За словами самої співачки, робить вона це не для того, щоб блищати на сцені. Таким чином Брежнєва намагається підтримувати здорове тіло і дух.

Однак чоловік зірки раніше не підтримував її зелені дієти і не брав участь в "розвантажувальних" днях. Схоже, що тепер Костянтин Меладзе встав на здорову стежку і задумався про щасливе майбутнє.

пост в Instagram Віри Брежнєвої
пост в Instagram Віри Брежнєвої

"Хто дружно ходить вранці, той чинить мудро. Просуваємо скандинавську ходьбу в маси", - підписала сімейний знімок виконавиця.

Варто відзначити, що Віра вибрала вельми щадне навантаження для 59-річного композитора. До слова, скандинавська ходьба стала одним з найпопулярніших видів спорту в Європі.

В Україні люди ще не встигли долучити себе до розміреної фізичної активності. Вважається, що подібна ходьба не травмує суглоби і коліна. Вона корисна при проблемах з хребтом і серцево-судинною системою.