Популярний український теле - і радіоведучий, колишній "Холостяк", головний редактор чоловічого журналу "XXL" Микита Добринін потішив фанатів шикарним відеороликом зі своєю участю. Він показав публіці свій шикарний відпочинок на Мальдівських островах.

Відповідне відео Микита Добринін опублікував у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що український телеведучий є справжнім "серцеїдом". Він був головним героєм одного з сезонів романтичного реаліті "Холостяк", де за його серце билося більше десятка дівчат.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

Крім цього, він там познайомився зі своєю майбутньою дружиною Дашею Квітковою, з якою телеведучий пов'язав своє життя.

У своїй публікації український ведучий постав перед фанатами в одних шортах, він купався в океані в той час, як його знімали на відео. Микита показав своїм фанатам справжній підводний світ Індійського океану. Він плавав біля великого ската.

"Перед тим як завантажити цей пост, раз десять переглядав нашу зустріч з неймовірними мантами👁 🗨. Конкретно цей екземпляр був близько п'яти метрів завширшки. І це ще не найбільший. Що відчуваєш, коли знаходишся поруч з ними? Ніякого страху, просто пробирає почуття потужної сили океану", - підписав своє відео знаменитий радіоведучий.

Нагадаємо, що популярний український телеведучий Микита Добринін знатно насмішив своїх фоловерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український радіоведучий Микита Добринін розповів аудиторії про свою медитацію.

Також портал "Українці" писав, що талановитий ведучий Микита Добринін показав фанатам теплі сімейні моменти.