Біллі Айліш протягом всієї своєї кар'єри була змушена чинити опір боді-шеймерам.

Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/
Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/

Хоча нам може здатися, що рух за бодіпозитив змінив наше сприйняття того, наскільки допустимо давати коментарі про тіло підлітка в останні роки, очевидно, що нам ще належить багато чого зрозуміти.

Нещодавно Айліш розповіла про свої "жахливі" стосунки зі своїм тілом ще до того, як піддалася шеймінгу в мережі. В інтерв'ю Vanity Fair співачка згадала, що» морила себе голодом " і приймала таблетки для схуднення в 12 років. Вона також зізналася:

"Чесно кажучи, я почала носити мішкуватий одяг тільки через своє тіло".

Айліш раніше пояснювала, як її стиль допомагає захистити її від шкідливих коментарів. В інтерв'ю Vogue вона сказала:

"Це ніби як нікому не дає можливості судити про те, як виглядає ваше тіло. Тільки я знаю які шари мені потрібні і я хочу бути загадковою. Ви не знаєте, що внизу, і ви не знаєте, що зверху".

І все ж, незважаючи на узгоджені зусилля Ейліш уникнути боді-сорому, все змінилося, коли папараці-фотографія Ейліш в майці і шортах стала вірусною.

Причина, по якій він став вірусним, полягала в тому, що невідомий в Інтернеті вирішив опублікувати його з підписом:

"За 10 місяців Біллі Айліш виростила тіло винної матусі середини 30-х".

Шанувальники кинулися на захист Айліш, а сама зірка відповіла, розмістивши відеокліп в YouTube Чізі Дуру, що закликає людей "почати нормалізацію реальних тіл" у своєму сторіз в Instagram.

Але багато інших людей скористалися можливістю, щоб присоромити тодішню 18-річну Біллі за те, що у неї абсолютно нормальне тіло.

Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/
Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/

В інтерв'ю Vanity Fair вона звернулася до тих, хто стверджував, що вона "розповніла":

"Є ця фотографія, на якій я біжу від машини до парадних дверей брата – в день, коли 110 градусів (за Фаренгейтом - ред.), в майці. І всі кажуть: "чорт забирай, Біллі розтовстіла!"і мені подобається, ні, ось як я виглядаю! Ви просто ніколи цього не бачили".

Боді-шеймери також намагалися сексуалізувати Ейліш, ще до того, як їй виповнилося 18 років.

В інтерв'ю Elle в 2019 році Айліш згадала, як її груди були в тренді в Твіттері після того, як фанат завантажив фотографію, на якій вона вилазить з автобуса у вузькому ТОПі. Вона сказала:

"Мої сиськи були в тренді в Твіттері! Під номером один! Що це?! Всі видання писали про мої сиськи!"

У тому ж році інший фанат завантажив її фотографію на Twitter, назвавши її "товстою" - фотографія знову стала вірусною, і фанатам довелося нагадати людям не сексуалізувати Ейліш.

Співачці навіть довелося захищатися від небажаного фізичного контакту. Після зустрічі в Сіднеї, Австралія, вона написала в Instagram:

"Будь ласка, не хапай мене за груди. Я продовжую грати в це лайно, але це не зовсім так".

Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/
Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/

Ейліш розповіла про свій досвід сорому з Dazed після публікації своїх фотографій і відео в бікіні під час відпустки на Гаваях.

"Я бачила коментарі на кшталт:" Як вона посміла говорити про те, що не хоче бути сексуалізованою, і носити це?!"Це було в тренді. Були коментарі на кшталт:"вона мені більше не подобається, тому що як тільки їй виповниться 18 років, вона стане повією". Типу, чувак. Я не можу перемогти".

Незалежно від того, чи носить вона вільний або обтягуючий одяг, здається, що Ейліш не уникнути бодішеймінга і ппустих образ. Хоча вона і її шанувальники неодноразово просили всіх зупинитися.

Коли вона була неповнолітньою, це було грубо і дивно, а зараз це недоречно.