Популярний російський оперний і естрадний співак, телеведучий, педагог, народний артист України і РФ Микола Басков розмістив публікацію в соціальній мережі. Він в терміновому порядку звернувся до фоловерів з серйозною заявою.

Відповідну публікацію Микола Басков оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що російський співак є корінним жителем Москви, він був 4 рази одружений, а про його любовні пригоди ходять легенди. Варто відзначити, що його унікальний голос закохав у себе мільйони сердець не тільки на території України та Росії, але і по всьому світу.

Микола Басков
Микола Басков

Величезна популярність до артиста прийшла в 2000-х роках, коли він познайомився з оперною співачкою Монсеррат Кабальє, яка стала його наставником. Пізніше вони успішно гастролювали по всьому світу.

У своїй публікації російський співак показав дітей, які лежать на підлозі біля комп'ютерів, і зробив дуже гучну заяву з приводу політичних поглядів, і щодо того, як вони і інтернет впливають на молоде покоління.

"Останнім часом мене часто запитують моя думка про політичні події в країні і що я хочу сказати !!! По-моєму, ховатися за спини дітей, залучаючи їх до політики, безчесно. Неповнолітні не дарма так називаються. У всьому світі тільки до певного віку люди набувають всі цивільні права і обов'язки, і це не випадково. Давно і багато говориться про те, як убезпечити дітей від негативного впливу Інтернету і вулиці. А потім в соцмережі приходять проплачені матеріали, що викликають негативні емоції і бажання вийти і трощити, і батьки безсилі що-небудь зробити, тому що все це падає на благодатний грунт підліткового максималізму. Зіпсувати життя сотням юнаків або дівчат через особисті політичні амбіції - не дуже гідна мета. Орієнтована на дітей політична реклама та агітаційні матеріали в соцмережах повинні бути заборонені!!! І це моя особиста думка !!! Всім здоров'я🙌 🏻", - звернувся до публіки російський артист.

Фото Миколи Баскова
Фото Миколи Баскова

Нагадаємо, що знаменитий російський артист Микола Басков запаморочив голову своїм фанаткам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська співачка Ані Лорак показала публіці свій шикарний виступ на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що талановитий російський співак Діма Білан звернувся до фанатів зі свого відпочинку.