Співак Віктор Павлік ексклюзивно у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка виходить о 9:00 з ведучими Тімуром Мірошниченком та Альоною Вінницькою, розповів, хто допоміг йому впоратися із втратою дитини.

У серпні минулого року не стало молодшого сина співака - Павла.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

«Я зараз нову пісню записав пам’яті свого сина Павла, «Мій янгол» називається. Це романс дуже красивий під гітару. Я не пишу пісень практично, але тут якось осяяло мене, і я написав, - ділиться співак на каналі «Україна» і додає, що впоратися зі смертю сина йому допоміг Бог і підтримка дружини Катерини, - вже півроку пройшло, а думаю, що ця рана ніколи не загоїться, вона трошки притупляється, але перші часи, перший місяць я просто плакав щодня, не знаходив собі місця. Серед ночі я плакав, зранку прокидався, засипав плакав, прокидався і плакав. І зараз я, коли ми в Києві, щонеділі їжджу до Павла на могилу, ми молимся, я з ним спілкуюся. Я дуже його відчуваю. І я знаю, що він бачить, він на небі, він мій янгол. Він дуже світла була дитина і він з Богом в раю, я в це свято вірю. Це мене тримає. Я завжди, виступаючи на сцені, відчуваю, що Ісус Христос біля мене стоїть поруч з одного боку, а мій син Павло, як янгол, стоїть з іншого. Я дуже відчуваю їхню присутність, і навіть зараз, під час інтерв’ю, я відчуваю присутність».

Павлік недарма так часто згадує про Бога. Всі, хто знайомий зі співаком особисто, знають, що він людина віруюча. При цьому, вони з дружиною - різних віросповідань, але це не є джерелом конфліктів у родині.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

«Головне, що ми разом, і Катя, і я, віримо в Бога. Бог один, релігій багато в світі, і мені здається, що це не має ніякого значення. Тим більше що Катя нічого не має проти, що, коли в нас народиться дитина, хрестити ми її плануємо в православній церкві. Це, можливо, буде десь на Подолі, чи Андріївська, чи Свято-Іллінська. Буде ще і в протестантській церкві хрещення духом святим і водяним хрещенням», - говорить співак.