Популярна українська виконавиця, "королева" шоу-бізнесу, володарка найпотужнішого голосу, чарівна Оля Полякова поділилася відеолентою у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в незвичній для себе обстановці.

Відповідну відеоленту Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Епатажна артистка славиться своїми скандальними витівками і пікантними виглядами. Вона абсолютно не соромиться показувати свої "принади" на очах у мільйонів людей.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, українська артистка володіє відмінним почуттям гумору і неймовірною жіночою красою. Варто відзначити, що вона не робила пластичних операцій, на відміну від багатьох представників українського шоу-бізнесу.

Цього разу скандальна співачка вирішила здивувати своїх фанатів несподіваною публікацією. Вона вирушила на ковбасно-м'ясний завод і показала, як там робляться ковбасні вироби.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"О боже, так, хлопці, я перебуваю на ковбасно-м'ясному заводі. Дивіться, яка величезна коптилка, де коптять ребра, ой, як пахне. А ось і сосиски приїхали, клас, це ви зараз коптити їх будете?", - показала цікаві кадри Оля Полякова.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, популярна виконавиця показала, як готують сосиски.

"Подивіться, ось з цього роблять сосиски, це справжнє м'ясо, сало, куряче м'ясо, яловичина і свинина", - звернулася до публіки українська артистка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова запросила українців на нове гіпершоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська артистка Оля Полякова показала, як потрібно розважати дітей.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Оля Полякова звернулася до фанатів з незрозумілого місця.