Знаменитий український артист, естрадний співак і композитор, автор і виконавець власних пісень, народний артист України Павло Зібров потішив аудиторію знімками в соцмережі. Він показав фотографії свого дитинства і рідного брата.

Відповідні кадри Павло Зібров оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомий український артист у своєму 63-річному віці є дуже активним користувачем у соціальній мережі. Він стежить за сучасними трендами і намагається відповідати молоді, що у нього дуже добре виходить.

Павло Зібров
Павло Зібров

Раніше свого часу він був справжнім секс-символом, за ним бігали дівчата натовпами, а про його романах ходять цілі легенди.

Крім цього, він донині пише свої пісні, які підкорюють серця мільйонів фанатів. Він випустив справжній хіт під назвою "Вуса – бренд" в 2019 році, який крутять на українських радіостанціях.

У своїй публікації український легендарний артист постав перед публікою в образі маленького хлопчика, він показав фотографії свого дитинства, на яких можна побачити його брата, з яким вони так схожі.

Гортаючи фотографії, можна помітити, як ріс і виглядав співак в молодості.

Павло Зібров
Павло Зібров

"Знайшов фото з дитинства та юності, де ми разом з братом. Діанка відсканувала та розмалювала чорно-білі фотографії на телефоні і вони неначе ожили. Так классно, ніколи б не подумав, що так можна зробити. Такі теплі спогади навіяли ці фото... Раджу всім дістати та передивитись старі альбоми, де ви маленькі, де молоді ваші батьки, студентські роки, фото з близькими та друзями, фото з відпочинку або біля ялинки з дідом морозом... В епоху діджиталізаціі дуже зручно мати все під рукою, фото в телефоні і т.д., але який кайф та які емоції від живих фото! Я думаю ви розумієте мене! Робіть фото та друкуйте, це така пам’ять! Друзі, а ви друкуєте фото чи все в телефоні? І як вам наші фотокартки з братом? Павло Зібров ще без вусів😁". - підписав свою публікацію артист.

Павло Зібров з дочкою
Павло Зібров з дочкою

Нагадаємо, що українська легенда Павло Зібров показав аудиторії свою дочку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий український артист Павло Зібров показав фанатам фотографію своєї присяги.

Також портал "Українці" писав, що талановитий український співак Павло Зібров показав публіці свої кулінарні навички.