Зірка гумористичного проекту "Дизель Шоу", колишній учасник ігор "КВН", популярний актор, талановитий гуморист Сергій Писаренко порадував своїх фанатів публікацією в своєму акаунті в соцмережі. Він звернувся до аудиторії, повідомивши новину.

Відповідний пост Сергій Писаренко продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

Популярний російсько-український актор став дуже популярним, коли брав участь у грі "КВК" зі своєю командою "Уездный город". Після цього його регулярно запрошували на телебачення в ролі ведучого або актора.

Фото Сергія Писаренка
Фото Сергія Писаренка

Відомо, що його команда на іграх "КВН" не виграла жодного півфіналу, але одного разу в 2002 році "Уездный город" зумів стати чемпіоном Вищої ліги. Навіть тоді в півфіналі команда теж програла, але пройшла далі завдяки рішенню Олександра Маслякова.

Сергій не має ніякої музичної освіти, але колись він зіграв на сцені на акордеоні, який освоїв буквально за місяць.

На сьогоднішній день він є невід'ємним членом команди в гумористичному проекті "Дизель шоу", де показує своє почуття гумору і акторську майстерність.

У своїй публікації талановитий актор постав перед публікою зі своїм близьким другом і партнером по сцені Євгеном Нікішиним. Він показав спільне з ним фото і повідомив, що сьогодні у команди "Уездный город" день народження, їм – 22 роки.

"Рідна Команда повітове місто!! Хлопці! Брати!! З днем народження!!!! #повітнийгород #сергейписаренко #дизельшоу", - підписав свій пост актор.

Фото Сергія Писаренка
Фото Сергія Писаренка

Нагадаємо, що популярний російський шоумен Максим Галкін показав аудиторії, як потрібно розважатися з дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український гуморист Юрій Ткач показав фанатам, як проходять його зйомки.

Також портал "Українці" писав, що український шоумен Євген Кошовий привітав Володимира Зеленського з днем народження.