Одна з найпопулярніших артисток сучасності, чарівна співачка, дружина українського продюсера Потапа Настя Каменських (вона ж NK) розмістила публікацію в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до своїх фоловерів.

Відповідний пост Настя Каменських продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка показалася перед публікою в щоденному образі - кучеряве волосся і білий светр оверсайз під горло. Вона сидить вдома за столом, на якому лежить зошит, куди вона щось записувала.

Співачка грайливо відкрила рот і доклала до губ ручку, щоб потішити свою публіку фотознімком в домашніх умовах.

"Йти вперед, пробувати і дізнаватися нове - без цього не уявляю своїх днів. Я завжди весь вільний час намагаюся присвячувати розвитку: Регулярний спорт, медитації, читання і вивчення мов. Любов до вивчення іноземних мов у мене з'явилася ще з дитинства і багато в чому завдяки моїм батькам. Я дуже вдячна, що ще з 5 років вони відправляли мене вчитися за кордон. Кілька разів я їздила за програмами обміну до Франції та Італії, а після школи вступила в американський університет і вчилася повністю англійською мовою. Для мене це був неймовірний досвід пізнання світу, людей і їх культур🥰", - підписала свою публікацію знаменита виконавиця.

Крім цього, вона розповіла про навчання закордоном на сьогоднішній день, підкресливши, що зараз набагато простіше туди потрапити.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Зараз тема освіти за кордоном стала доступнішою-в Інтернеті є багато інформації. Правда, щоб зібрати всю потрібну інформацію може знадобитися багато часу. Ну або відвідати онлайн-виставку від @studyua, де за два дні ви дізнаєтеся все про вступ до іноземного вузу. Вона пройде вже цими вихідними (6-7 лютого) 😍 За ці два дні представники 50 навчальних закладів Великої Британії, Канади, США та Європи розкажуть, що необхідно для гарантованого вступу до вузу мрії. І у вас буде можливість особисто задати їм свої питання", - поділилася інформацією артистка.

Настя Каменських, фото з Instagram
Настя Каменських, фото з Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Настя Каменських звернулася до аудиторії після втрати свого тата.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Настя Каменських показала фанатам гарний знімок зі свого відпочинку в теплих краях.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Настя Каменських показала шанувальникам Сучасний відеоролик зі своєю участю.