Відома українська телеведуча, популярна журналістка, а також модель, дружина Юрія Горбунова Катя Осадча потішила аудиторію життєрадісною публікацівона у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі на прогулянці по сніжному місту.

Відповідну публікацію Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська телеведуча славиться своїми провокаційними питаннями на передачі "Світське життя", куди вона запрошує різних представників шоу-бізнесу і не тільки.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Варто відзначити, що телезірка в юності була тісно пов'язана з модельним бізнесом в Європі, але вона прийняла рішення повернутися в Україну і вже тут будувати собі кар'єру.

У своїй публікації українська знаменитість постала перед аудиторією в щоденному образі - широкі чорні штани, біла шапка і шарф, джинсова курточка і кросівки, не дивлячись на те, що на вулиці - купа снігу.

Вона сіла на снігову землю і розкидалася снігом в різні боки, посміхаючись перед камерою.

"Зимові радощі! Коли сніг пробирається під штані, коли щоки червоні від морозу, коли перехоплює подих від спуску з гірки, а ще - ковзани, сніжки і снігова баба або bonhomme de neige 😅 а що ви ще не встигли зробити цієї сніжної зими?",- прокоментувала свої знімки українська журналістка.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Катя Осадча показала закулісся "Голосу Країни".

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита журналістка Катя Осадча показала фанатам свій відпочинок в Дубаях.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Катя Осадча з сумом звернулася до фанатів.