Невістка телеведучої Оксани Марченко і Віктора Медведчука Катерина виклала в мережу свіже фото – красуня показала, як вміє позувати в басейні в грайливо демонструючи формі закритому купальнику.

Дівчина сперлася на лікті, що приховавши пружні груди.

Фото Катерина виклала в Instagram, ніяк не прокоментувавши його, лише поставивши кілька емодзі.

пост невістки Оксани Марченко
пост невістки Оксани Марченко

Раніше Катерина, яка займається професійною фотозйомкою, показала фоловерам кілька своїх робіт, в тому числі і еротичну фотосесію.

10 жовтня 2020 року невістка українського політика Віктора Медведчука Катерина і син дружини Медведчука Оксани Марченко від першого шлюбу Богдан зіграли розкішне весілля. Катерина зачарувала своїх передплатників милими знімками, які зробив їм на церемонії професійний фотограф.

Відповідні фотографії Катерина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Як відомо, весілля Богдана та Катерини проходило в ресторані, куди був запрошений український співак Олег Винник, артистка Вєрка Сердючка, Євген Хмара та інші. Найважливіший день в їхньому житті подарував їм приємні спогади, які можна побачити на весільних фотографіях.

Дивлячись на знімки, якими поділилася Катя, можна помітити, що перший кадр був зроблений в чорно-білому стилі, що додало якогось чарівності, а на другому знімку молодята щасливо дивляться в камеру.

Катерина привітала свого новоспеченого чоловіка з Місяцем весілля і зізналася йому у величезній любові.