На початку серпня 2020 року Валентина Легкоступова потрапила в лікарню з черепно-мозковою травмою, що спровокувала набряк мозку.

13 серпня вона впала в кому і незабаром померла. Рідні вважають, що до загибелі зірки може бути причетний її чоловік — яхтсмен Юрій Фірсов, який, за їхніми словами, споював артистку.

19-річний син Валентини Легкоступової Матвій вперше вирішив в подробицях розповісти про останні дні життя мами, з якою йому заважав спілкуватися Фірсов.

син Валентини Легкоступової
син Валентини Легкоступової

За словами сина, він не бачив матір з тих пір, як вона поїхала на весільну церемонію в Сочі, і сильно скучив. А коли вона в 20-х числах липня нарешті приїхала в Москву, хлопець відправився до неї на зустріч.

Однак від зірки і її чоловіка пахло алкоголем, і вона виглядала загальмованою. А незабаром яхтсмен спробував вигнати хлопця з квартири, де той жив з мамою.

Валентина Легкоступова з чоловіком
Валентина Легкоступова з чоловіком

Коли вона зайшла в свою кімнату, Фірсов закрив за нею двері і знову пригрозив мені, сказав не лізти не в свою справу. Сказав, що у нього все під контролем. Це їхнє життя, щоб я не ліз, а то опинюся "за бортом човна" і так далі. Я знову наполегливо йому повторив, що мамі не можна випивати, що у неї непереносимість алкоголю, на що він вдарив мене в ніс. Я вирішив піти в свою кімнату і поговорити з ним, коли він протверезіє, але він виламав до мене двері і став погрожувати двома ножами, кричачи, щоб я покинув будинок і не ліз зі своїми порадами в їхнє життя. Говорив, що йому видніше, що робити його дружині, і якщо він говорить їй "спати", "пити" або "гуляти", то вона буде це робити, тому що мужик в будинку він, а не я. що я — ніхто і пора б мені звалити. Я не відповідав на його агресію Матвій Легкоступов

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Матвій не хотів посилювати конфлікт, щоб не засмучувати маму. Він вийшов у під'їзд, але повернутися вже не зміг — двері були зачинені. Тільки вранці Фірсов впустив хлопця за телефоном і документами. "<...> Дав мені дві хвилини на збори речей і знову зажадав покинути будинок. Сказав, що якщо я цього не зроблю, то ножі будуть не загрозою", — зізнався син артистки в інтерв'ю для "Федерального агентства новин".

Але найстрашніше у всій цій ситуації, що він постійно намагався запропонувати мамі, говорив, що з пивком життя простіше, що алкоголь вирішує проблеми, і так далі. Я не хотів ставити маму в незручну ситуацію і хотів бачити її щасливою, до того ж цей чоловік — її вибір. А я поважав вибір мами, тому робив вигляд, що прийняв Фірсова разом з його алкогольними звичками і іноді грубою манерою спілкування Матвій Легкоступов

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Хлопець зазначив, що у його мами ніколи не було проблем з алкоголем, за станом здоров'я він навіть був їй протипоказаний. Про що нібито знав і Фірсов. Також Матвій згадав, що співачка вже потрапляла в лікарню з травмами, схожими з тими, що отримала перед смертю. У березні її госпіталізували після відпочинку з Фірсовим на регаті. Зараз син зірки живе разом з сестрою Анеттою, близькі сподіваються на справедливе покарання для чоловіка, який намагається очорнити ім'я їх сім'ї.