Відомий російський актор, сценарист, гітарист, народний артист Росії, актор драматургічного театру Сергій Безруков порадував фанатів шикарним відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав справжній чоловічий відпочинок за містом.

Відповідну публікацію Сергій Безруков розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Російський актор вважається одним з найталановитіших чоловіків на російській естраді. Він може зіграти будь-яку роль без особливих зусиль, як в кіно, так і на сцені театру.

Фото Сергія Безрукова
Фото Сергія Безрукова

Відомо, що він вже багато років займається мистецтвом і на постійній основі виступає на великій сцені в драматургічному театрі. Крім цього, він - відмінний співак, особливо, вдало у нього виходить співати пісні Висоцького.

У своїй публікації в соцмережі актор постав у незвичайному образі - чорна шапка і теплий кожух бежевого кольору. Він сидить біля багаття зі своєю собакою і п'є гарячий напій за межами міста.

"Всім доброго вечора...а у кого-то вже Ніч) Зима...темніє швидко... Гарного настрою всім вам, дорогі мої, Хоррошие! Багаттячко...Чай...Краса) Скоро в губернському "Дядя Ваня", в залі вже 50% глядачів...УРРРААААА!✊✊✊✊✊✊✊✊✊ #дядяваня #класика #хорошеенастроение", - підписав своє відео Сергій.

Фото Сергія Безрукова
Фото Сергія Безрукова

Багатомільйонні фоловери актора залишають безліч відгуків під кожною його публікацією, і ця - не стала винятком.

"А в нашій області нарешті-таки відкрили театри!", "👍 👏хороша обстановка!чайка👍.Сергій Скажіть ви курите ?бригаду згадав...💪 ", "Спасибі за побажання!!!👏 👏 👏 Чес слово, приємно!👍 Тулупчик класний! Військовий СРСР?",- коментують пост користувачі соціальної мережі.

Коментарі на по Сергія Безрукова в Instagram
Коментарі на по Сергія Безрукова в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий російський актор Сергій Безруков заспівав пісню на честь дня народження Висоцького.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний російський артист Сергій Безруков показав шикарний відеофайл зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що відомий актор Сергій Безруков перетворився на Пушкіна.