Талановитий автор і виконавець своїх пісень, відомий артист, умілий хореограф, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни" Діма Монатік зачарував публіку шикарним постом на своїй сторінці в соцмережі. Він розповів про унікальні книги, які йому допомогли по життю.

Відповідну публікацію Дмитро Монатік показав у своєму акаунті в Instagram.

Талановитий український артист знаходиться на піку своєї популярності, він - дуже старанний і різнобічний хлопець, завдяки чому досяг неймовірного успіху на українській естраді.

Фото Дмитра Монатіка
Фото Дмитра Монатіка

У своїй публікації Монатік показав відеоролик, на якому він знаходиться в бібліотеці серед сотень книг, і вирішив поділитися зі своїми фоловерами книгами, які він вже прочитав і всім їх порадив.

"Дуже рекомендую книги такого шанованого мною сучасного французького письменника Бернар Вербера. Серед них "Танатонавти", "Імперія ангелів", "Мурахи". Особисто мені автор не просто цікавий, а дуже неординарний! Дуже багато пише про те, що відбувається з людьми після їх смерті! Сама манера написання, факти і різні послання - дуже інтригують!",- підписав свій пост український співак.

Також хореограф звернув особливу увагу на книгу, яку порекомендував усім своїм фанатам.

Фото Діми Монатіка
Фото Діми Монатіка

"Рен Альф "Фанки-ідеї. Створення інновацій поза зоною комфорту" цю книгу я прочитав років 7 тому. У той момент я тільки мріяв про створення свого музичного проекту. Було багато ідей, думок, але якось все було неструктуровано! Тому я читав в ті дні багато різних мотиваційних книг! Це видання спочатку привернуло мою увагу своєю обкладинкою і назвою! Потім першим рядком анотації. Це найбільш провокаційна книга про творчість та інновації, яку ви коли-небудь тримали в руках. Ось я її і придбав.Дуже рекомендую до читання!", - поділився артист.

Монатик
Монатик

Нагадаємо, що талановитий український артист Діма Монатік почав набирати собі команду з талановитих людей на музичному проекті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Монатік заспівав на одній сцені з Надею Дорофєєвою.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий хореограф Діма Монатік показав фанатам свою дружину.