Співачка Алла Пугачова, якій вже 71 рік, відповіла хейтерам, що регулярно критикують її в соцмережах за бажання виглядати молодше, ніж вона є насправді.

Відповідне відео з'явилося на сторінці артистки в Instagram 1 лютого.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

У ролику Пугачова зазначила, що останнім часом її зовнішність все частіше стали критикувати, як ніби всі інші не старіють.

"Так, я стара! І нічого з цим я вдіяти не можу. Та плювати я хотіла! Важливо, щоб стенти (медичне пристосування, що поміщається в порожнисті органи для розширення їх окремих ділянок, часто використовується для судин. - Ред.) мої не випали, ніжки мої ходили красиві досі. Головне інше – бажання жити сьогоднішньою миттю", - сказала Пугачова.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

"Люди за своєю природою хижаки, і тільки правильне виховання трохи коригує поведінку", "Золоті слова", "Ті, хто так говорить і в чому-небудь Вас звинувачує, це у них Нездорова заздрість", "Старість "в мізках... навіть у молодих вже "старі мізки" є, ледачі і нічого не міркують", — відзначили передплатники в коментарях.

У 2011 році Алла Пугачова вийшла заміж за гумориста Максима Галкіна. Зараз подружжю 71 і 44 роки. Пара виховує двійнят Лізу і Гаррі, які ходять в перший клас. Артистка не приховує, що неодноразово зверталася до пластичних хірургів і періодично вдається до «послуг краси».