На зникнення актора з поля спілкування поскаржилися його друзі та близькі.

Друзі та близькі легендарного актора Леоніда Куравльова поскаржилися на те, що артист більше не виходить на зв'язок.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

За їхніми словами, раніше Куравльов зрідка, але все ж виходив на публіку, проте після смерті його дружини в 2012 році він перейшов повністю на самітницький спосіб життя.

Сусідка актора розповіла, що постійно зустрічає його в чорному одязі, а друг Леоніда Куравльова, художник Нікас Сафронов заявив, що в останній раз Відео його півтора роки тому.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

"Він весь час думав про смерть і думає, тому що пішла дружина його кохана", – сказав Сафронов в ефірі російського телеканалу.

Сафронов також пояснив, чому актор не поставив дорогий і розкішний пам'ятник на могилі своє подружжя: виявилося, що могила знаходиться поруч з похованням академіка, І Куравльову стало соромно ставити неподалік помпезну споруду.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

Виконавець головної ролі у фільмі "Іван Васильович змінює професію" вже давно не з'являється в кінокартинах і телепередачах. Більш того, навіть сусіди і друзі Леоніда Куравльова втратили зв'язок з артистом. Лише деякі з них знають, що знаменитість переселився в село.

Виявилося, що актор втратив сенс життя після смерті дружини — Ніни Васильєвої. Кохана Леоніда В'ячеславовича, директор однієї з московських шкіл, померла в 2012 році. З тих пір артист замкнувся в собі і не відвідує публічні місця.

"У Льоні така лебедина вірність, дуже рідкісна в наш час, просто до сліз. За ним ніколи не водилися амурні інтриги. Зазвичай чоловіки-актори люблять покрасуватися. Але для Льоні підживленням завжди була його сім'я. Він дуже порядний, справжній чоловік", - розповіла "Комсомольській правді" актриса Людмила Цвєткова.

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

У Гільдії акторів Союзу кінематографістів впевнені, що Куравльов свідомо став затворником:

«У нас за кілька років всі вітальні телеграми лежать. Від уряду, міністерства культури, мера. Його не забувають. Але ніхто його знайти не може. Він нічого не хоче, як ніби втратив смак до життя".