Популярна дочка відомої російської актриси Анна Заворотнюк порадувала публіку шикарними знімками зі свого відпочинку. Вона показалася в одній з найбагатших країн світу на красивому пляжі.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк показала у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що молода дівчина - дуже популярна особистість на території Російської Федерації. Вона - родичка дуже відомої актриси Анастасії Заворотнюк, яка славиться своєю справжньою жіночою красою.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Якщо захочеться дізнатися, як виглядала Анастасія Заворотюк в молодості, досить поглянути на її дочку - красуню Анну. Дівчина - дуже красива і струнка, навколо неї ходить чимало обговорень щодо зовнішності.

На фотознімках, які показала молода дівчина, можна побачити гарний пляж і чисту воду. Анна, одягнена в чорний топік і легку літню спідницю, сидить на великих каменях біля води і дивиться в камеру об'єктива для фотозвіту.

"Чекаю коли ноги перетворяться на хвіст️️ подаруйте мені Морські смайли в коментарях🐋 🐚 🌊 🐙", - підписала свою публікацію популярна дівчина.

Крім цього, Анна вказала геолокацію, де були зроблені дані кадри, - Dubai, UAE.

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку Анни, досягли числа в 163 тисячі осіб. Вони активно стежать за особистим життям дівчини, а також залишають багато відгуків під кожним постом.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

"Красуня😍 😍 😍","Русалочка", "Яка прекрасна русалка️️", " русалочка😍 😍 😍", - коментують фотографії фоловери Анни Заворотнюк.

Коментарі на пост Анни Заворотнюк в Instagram
Коментарі на пост Анни Заворотнюк в Instagram

Нагадаємо, що дочка відомої російської актриси Анна Заворотнюк дала жорстку відповідь своїм хейтерам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анна Заворотнюк агресивно відповіла на прохання аудиторії показати фото хворої матері.

Також портал "Українці" писав, що Анна Заворотнюк розповіла про свій можливий переїзд.