Популярна українська артистка, колишня солістка групи "ВІА Гра", талановита актриса, чарівна Віра Брежнєва потішила публіку шикарним знімком у соцмережі. Вона показалася у відвертому вбранні зі своєю близькою подругою.

Відповідний пост Віра Брежнєва показала у своєму акаунті в Instagram.

Українська дівчина домоглася дуже багато чого завдяки своїй завзятості і зусиллям. Вона знаходиться на вершині популярності, на її сторінку в соціальній мережі підписано більше 11 мільйонів чоловік. Українська співачка знімається в успішних фільмах і радує публіку своєю природною красою.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

У публікації можна побачити успішну виконавицю у відвертій напівпрозорій сукні чорного кольору. Вона стоїть зі своєю близькою подругою в обнімку перед камерою об'єктива для шикарного фото.

"Вибудовувати відносини з людьми - це ціле мистецтво. І не важливо при цьому, якого ти віку, статі, який у тебе статус. Важливо лише одне. Якщо відносини дороги для тебе-Ти дієш. Але це стосується обох. Гра в одні ворота Це не гра-це тренування", - прокоментувала публікацію зірка.

Також Віра написала трохи про свій особистий досвід і розповіла про те, що таке, на її думку, справжня любов.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

"І скільки я живу-стільки вчуся... допускаю помилки, наступаю на граблі.. на щастя, роблю висновки. Нещодавно у нас з цією красивою дівчинкою @hannahmeleva був день народження. В один день. Різниця між нами 11 років. Але так круто, що ми говоримо однією мовою. Мова любові, дружби, довіри і чесності. І на ньому я говорю з усіма своїми друзями. Відносини-це праця. Будь-який. Я бажаю вам налагоджувати відносини з тими людьми, хто вам доріг. І пам'ятати, що любов - це дієслово 😉", - поділилася Українська знаменитість.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярна співачка Віра Брежнєва показала своє дозвілля.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Віра Брежнєва показала пікантні знімки.