Одна з найскандальніших і епатажних виконавиць, популярна співачка, заслужена артистка України, чарівна Світлана Лобода потішила публіку фотофайлом у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Світлана Лобода оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що у знаменитої артистки було не дуже легке дитинство, вона росла в бідній родині. Її мама продавала рушники на ринку, а маленька Світлана всіляко їй в цьому допомагала. Після цього зірка навіть збирала колорадських жуків на городі, щоб заробити грошей. Також скандальна артистка працювала в таксі.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Варто відзначити, що в юності у знаменитості було чимало комплексів, особливо, вона переживала через великі долоньок і немаленького розміру ноги.

У своїй публікації успішна співачка постала перед фанатами в пікантному вигляді - чорний ліфчик і сині джинси, на яких вона не застебнула блискавку, що дає особливий ефект відвертому знімку.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Українська артистка стоїть у кімнаті, схожій на гардероб. У ній можна побачити дуже багато різноманітних речей. Співачка взяла в руки телефон, щоб потішити своїх шанувальників відвертим кадром перед дзеркалом.

"У моєму будинку є комора", - підписала свій пост успішна артистка.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Нагадаємо, що українська співачка Світлана Лобода показала, як повинна виглядати справжня леді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Світлана Лобода у відвертому вбранні заінтригувала фанатів.

Також портал "Українці" писав, що скандальна виконавиця Світлана Лобода показала зйомки нового сезону музичного шоу.