Популярна дочка найскандальнішої української артистки Олі Полякової Марія оприлюднила пост у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді зі своїм другом за новим заняттям.

Відповідну публікацію Марія Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Оля Полякова і Маша Полякова
Оля Полякова і Маша Полякова

Юна дочка талановитої виконавиці-дуже популярна особистість. Завдяки заслугам і скандальним витівкам своєї мами дівчинка знаходиться в центрі уваги. На її сторінку в соцмережі вже підписано понад 100 тисяч осіб.

Маша Полякова
Маша Полякова

Марія Полякова без особливих комплексів у своєму 16-річному віці ділиться пікантними публікаціями в купальниках і зі своїми хлопцями.

Цього разу юна дівчина показала шикарну фотографію, на якій вона одягнена в чорні штани і чорний топік. Дівчинка тримає електрогітару і зі своїм другом дивиться в об'єктив для фотознімку.

"На якому інструменті ви б хотіли навчитися грати, або вже граєте ?¿¿",- підписала фотографію Марія.

Численні підписники знаменитої дівчинки активно стежать за її кожною публікацією. Вони не упускають можливості залишити свої відгуки і свою думку під кожною з них.

Фото Марії Полякової
Фото Марії Полякової

"Хотілося б навчитися грати на гітарі", "Хочу грати на гармошці.", "Навчився грати на нервах Валери", "На барабанах, перкусії, дарбуці, кахоні", - пишуть чимало відгуків фоловери Марії Полякової.

Коментарі на пост Марії Полякової в Instagram
Коментарі на пост Марії Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна українська артистка Оля Полякова показала своє дозвілля з дітьми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка популярної співачки Олі Полякової Марія показала шикарний знімок в соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що доньку Олі Полякової засікли за фотошопом.