Артист з "Уральських пельменів" Андрій Рожков, що залишився без зйомок і виступів через епідемію коронавірусу, розповів, що "став" лісником.

Андрій Рожков
Андрій Рожков

Зірка поділився з підписниками в "Інстаграмі" кадрами з нового робочого місця. На записі видно його обличчя з інеєм на бороді і вусах, засніжені доріжки і собака на повідку.

- Набридло працювати паркувальником, пішов у ліс працювати лісником. Хороша робота, взагалі нічого не платять, зате на свіжому повітрі. <...> Взагалі добре в лісі, виходьте з дому в ліс, тут добре, - сказав гуморист і засміявся.

Рожков жартома додав, що в лісі йому вдалося зловити лисицю. Він показав шанувальникам пса породи Сіба-іну, за забарвленням схожого на дикого звіра.

"Лисицю дружині на комір?", "Відпустіть лисицю!", "Андрій-красень", — залишили користувачі коментарі під постом.

Андрій Рожков
Андрій Рожков

Раніше зірка "Уральських пельменів" Андрій Рожков приміряв на себе нову спеціальність через відсутність зйомок і виступів через епідемію коронавірусу. Артист освоїв професію заливщика льоду. Кадрами з " робочого місця "Рожков поділився з підписниками в"Інстаграмі".

Андрій Рожков
Андрій Рожков

- У продовження теми. Корпоративів немає, доводиться заливати каток. Нормально платять, до речі. Робота хороша, для діточок, - сказав Рожков і привітав усіх З Новим роком.