Дочка знаменитої російської актриси Анастасії Заворотнюк, чарівна Ганна порадувала аудиторію фотознімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала свій щоденний вигляд на відпочинку в теплих краях, куди недавно вирушила.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Російська актриса Анастасія Заворотнюк славиться своєю жіночою красою. Крім цього, вона - справжня зірка кіно і телесеріалів. Її дочка Анна дуже схожа на свою маму, завдяки чому знаходиться в центрі уваги.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

У молодої дівчини - незліченна кількість залицяльників і фанатів, ну і звичайно ж, вона має дуже багато хейтерів, які обговорюють її особисте життя.

У публікації, яку продемонструвала красива дівчина, можна побачити її в щоденному вигляді - кросівки, білі штани, помаранчева футболка і сорочка.

"Сьогодні день Всіх Закоханих і в цей день я звичайно ж хочу побажати вам всім любові❤️безумовної любові до людей, до планети, до природи і до всього, що вас оточує. Адже це так важливо, культивувати і ростити в душі це прекрасне почуття. І воно обов'язково буде взаємним. Бачите дзеркальне серце на цьому фото? Дивишся в нього і воно відображає любов✨", - прокоментувала публікацію популярна дівчина.

Крім цього, чарівна Анна написала, що хоче стати "Купідоном" в таке прекрасне свято.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

"Ще дуже хочеться побути сьогодні Купідоном і перетворити коментарі на валентинки. Відзначайте нижче людей, яких ви дуже сильно любите, не обов'язково ваших коханих, можете відзначити ваших друзів, родичів або навіть не знайомих вам людей і зізнатися їм у коханні", - продовжила дочка відомої актриси.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

Нагадаємо, що чарівна Анна Заворотнюк показала публіці свій відпочинок в теплих краях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Анна Заворотнюк показала фанатам своє дозвілля в центрі столиці.

Також портал "Українці" писав, що Анна Заворотнюк зачарувала фанатів домашнім знімком.