Справжня легенда російської естради, народна артистка, актриса, композитор-пісняр, продюсер, а також телеведуча Алла Пугачова потішила аудиторію постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала свою підростаючу дочку в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Алла Пугачова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що Алла Борисівна Пугачова – справжня легенда естради, вона завоювала десятки мільйонів сердець по всьому світу. Російська співачка володіє унікальним талантом і найсильнішим вокалом. На превеликий жаль, час нікого не щадить, і вона на своєму 7-му десятку років вже тривалий час знаходиться в тіні.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Алла Пугачова - не дуже активний користувач в соціальній мережі, але у неї є своя офіційна сторінка, на яку підписані мільйони людей. Після тривалої перерви Алла Пугачова оприлюднила пост, показавши свою підростаючу дочку Лізу. Дівчинка під музику бігає на кухні і танцює, прибираючи на столі.

"Наша Мері Поппінс (Оксана) впровадила творчий підхід при прибиранні на кухні.Лізі подобається.🌷 ", - підписала свій пост легенда російської естради.

Мільйонні підписники дуже зраділи публікації свого кумира і залишають безліч коментарів під відеолентою.

"Алла Борисівна, ми нудьгували!❤ ️❤ ️❤ ", "Алла Борисівна, ми вас любимо❤️", "Яка принадність 😍Алла Борисівна у вас чудові діти❤️", "Які дітки молодці! А Ліза - просто принцеса 👸! Любимо Вас!", "👏👏👏!!!❤️❤️❤️!!!🙌!!!🙌!!!🙌!!!🔥!!!БРАВО, Мері Поппінс і вихованці!!!😍!!!", "Урра! Алла Борисівна, ми скучили ❤️❤️❤️", - пишуть відгуки фоловери Алли Борисівни.

Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram

Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram

Нагадаємо, що у соціальній мережі показали шикарний відеоролик за участю Алли Пугачової.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соцмережі показали шикарний кадр Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Також портал "Українці" писав, що у соціальній мережі оприлюднили архівну фотографію Алли Пугачової та її дочки Христини Орбакайте.