Чарівна українська актриса, колишня "Холостячка", переможниця танцювального шоу "Танці з зірками" Ксенія Мішина зачарувала аудиторію шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм коханим чоловіком на пляжі.

Відповідні фотографії Ксенія Мішина опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

Популярна українська актриса разом зі своїм новим чоловіком, якого вона зустріла на романтичному реаліті-шоу "Холостячка", вирушили на шикарний відпочинок в теплі краї.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт після участі в проекті "Холостячка" не відходять один від одного. Вони закохалися по вуха і живуть разом, виховуючи своїх дітей від попередніх шлюбів.

На фотографіях, які показала актриса в соціальній мережі, можна побачити закохану парочку на пляжі. Вони одягнені в легкий літній одяг і лежать біля води, цілуючи і обіймаючи один одного. Подивившись на знімок, можна прийти до висновку, що вони живуть один одним і нічого навколо себе не помічають.

"Так цікаво виходить, 14 лютого ми проведемо в літаку на висоті в 10к метрів над рівнем океану. Це значи, що я як зазвичай буду боятися, а він як зазвичай буде тримати мене за руку і втішати смішними історіями...Добре, що Амуру не доведеться підніматися високо в небо, щоб вистрілити в саме серце, тому що він давно вже це зробив", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія публічно зізналася Олександру в коханні.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

"Я люблю тебе @ellert_a і хочу щоб ти ще міцніше мене обіймав, ще частіше цілував і ніколи не переставав будити серед ночі сонними словами "люблю тебе»❤️💚", - зробила відверте зізнання зірка.

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина показала струнку фігуру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита актриса Ксенія Мішина запаморочила голову фанатам відвертим знімком.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ксенія Мішина поділилася секретом успіху з публікою.