Чарівна українська актриса, вміла танцівниця, переможниця шоу "Танці з зірками", колишня "Холостячка" Ксенія Мішина потішила публіку відвертою публікацією в соціальній мережі. Вона показалася голою зі своїм коханим чоловіком на відпочинку в теплих краях.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що успішна українська актриса – дуже красива і самовпевнена дівчина. Вона росла в сім'ї, де її мама працювала бухгалтером. Юна Ксенія із захопленням дивилася на свою матір і хотіла піти по її стопах, але життя склалося інакше, і вона стала актрисою.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Є пара цікавих фактів, які вона про себе розповіла в реаліті-шоу "Холостячка". Дівчина дуже любить чоловіків з татуюваннями, але вона сама не може зважитися зробити собі парочку тату.

Ні для кого не секрет, що телезірка дуже ретельно стежить за собою. Вона постійно користується добірною косметикою і різноманітними підручними засобами для догляду за своєю шкірою.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

У своїй публікації знаменита актриса показала відвертий кадр - вона стоїть гола у воді, тільки в одних трусах, і цілується зі своїм коханим Олександром Еллертом. Навколо молодих закоханих можна побачити красиву і прозору морську воду.

Варто відзначити, що парочка не звертає ні на кого уваги. Вони живуть один одним і без всякого сорому показують знімки подібного характеру.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ксенія Мішина показала свій відпочинок в Буковелі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина показала своє струнке тіло на шикарному відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що Ксенія Мішина запаморочила голову чоловічої аудиторії відвертим знімком.