Популярна українська телезірка, талановита журналістка, умілий підприємець, впізнавана ведуча Оксана Марченко розчулила аудиторію шикарною відеолентою в соціальній мережі. Вона показалася в непередбачуваному вигляді і показала своє заняття на дозвіллі.

Відповідне відео Оксана Марченко продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Всім відомо, що українська телеведуча – дуже успішна і популярна жінка. Вона одружена з українським народним депутатом Віктором Медведчуком. Крім цього, чарівна жінка - колишня телеведуча знаменитого шоу "Україна має талант", а також вона брала участь у музичному проекті "Х-Фактор" в ролі ведучої.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

У своїй публікації Оксана показала зворушливе відео, де постала в образі церковного службовця. Вона ліпила разом з монашками просфори.

"Доброго недільного дня, дорогі друзі! 🙏 🏻Той, хто хоч один раз в житті причащався, знає про смачні білі хлібці - просфорах, які роздають тільки в церкві. Вони дивовижні і особливі. Мені пощастило зазирнути в таємниці їх приготування і навіть самій брати в цьому участь. Скоро я покажу весь цей процес і розповім про свої емоції! 🤗", - підписала свою публікацію відома українська телеведуча.

Варто відзначити, що успішна жінка вже тривалий час не показується на екранах телебачення. Але вже зовсім скоро на екранах будуть показувати новий проект, в якому можна буде побачити народну улюбленицю у всій красі.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко поділилася своєю трагедією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Оксана Марченко показала публіці свій новий проект.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Оксана Марченко розчулила фанатів теплим знімком.