Популярна українська артистка, талановита співачка, чарівна актриса, хрещениця Ірини Білик Аліна Гросу зачарувала публіку шикарним знімком в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм коханим і здивувала фанатів кардинальною зміною зовнішності.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Молода українська знаменитість знаходиться на професійній сцені ще з трьох років. Маленька дівчинка потрапила на телебачення завдяки проекту "Міні-міс Україна", де здобула свою першу перемогу.

У своїй публікації успішна дівчина постала в новому вигляді - світле коротке волосся, чорне пальто, під яким можна побачити білу сорочку, чорні штани і чорні високі черевики. Вона стоїть на даху будинку в обнімку зі своїм новим коханим чоловіком.

"Отпремьерились на перці @perecfm_radio 🌶 🌶 🌶як настрій, друзі?:) яка з моїх нових пісень ваша улюблена?) а чи знаєте ви, що #рушник це перша пісня записана @roman_polianskiy ?)) хочете щоб він співав далі?) 😋", - підписала свій знімок знаменитість.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Численні фоловери зірки відреагували на пост і тут же почали залишати свої коментарі.

"Аліна так схудла😢, пісня клас😍", "Аліна, ви прям крихітна стали!Який у вас зростання?", "Яка ви гарна, вам дуже пасує щастя👍 💐 💐 💐", "Пісня 🔥 як і ви) по побільше співайте разом, вам це йде❤️🙌 🔥 👏 😍", "Класна пара😘 😘 😘 😘", "Які ви з романом Класні😍", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна співачка Аліна Гросу показала свою нову пісню, яку вона заспівала з коханим чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита українська актриса Аліна Гросу поділилася своєю втратою.

Також портал "Українці" писав, що відома українська актриса Аліна Гросу здивувала публіку раптовим перетворенням.