Старша дочка найскандальнішої артистки в українському шоу-бізнесі, "суперблондинки" Олі Полякової Марія ошелешила публіку заявою в соціальній мережі. Вона показала відеоролик, на якому звернулася до українського народу і висміяла його, вважаючи себе освіченою дівчинкою.

Відповідну відеоленту Маша Полякова продемонструвала в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Фото Марії Полякової
Фото Марії Полякової

Всім жителям України відомо, що в центрі уваги завжди знаходиться скандальна виконавиця Оля Полякова. Вона постійно потрапляє у всілякі скандали, які може влаштувати на рівному місці.

Відомо, що епатажна знаменитість виховує двох дочок. Так ось, її старша дочка Марія - дуже популярна дівчинка. Вона частенько публікує різні фото- і відеофайли на своїй сторінці в соцмережі.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Цього разу вона вирішила звернутися до українського народу з дуже цікавою заявою про менталітет.

"Друзі, я тільки що подивилася своє інтерв'ю "ЖВЛ", а також я почитала коменти, ось тільки що знайшла І я просто кричу з української нації, і те, як вони обс*рають людину за національність. Про яке європейське зростання наша країна може говорити, коли ви засуджуєте людину за національність, хоча, як відомо, чистих українців, чистої будь-якої нації, не буває в нашому світі. Так що це дуже смішно, можете почитати", - сміючись, звернулася дочка відомої співачки.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, що старша дочка відомої артистки Олі Полякової Маша розчарувала публіку неякісним репертуаром.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фанати Олі Полякової обурені її публікацією з дочкою.

Також портал "Українці" писав, що популярна дочка скандальної співачки Олі Полякової знатно здивувала аудиторію.