Одна з найкрасивіших і популярних телеведучих в українському шоу-бізнесі, колишня телеведуча "Україна має талант", підприємець Оксана Марченко розмістила відеоролик у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з важливими для себе словами.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Кожному любителю українських телепроектів відомо, що популярна телеведуча дуже багато років тішила публіку своєю присутністю на найпопулярніших шоу.

В останні кілька років знаменита і красива жінка знаходиться в тіні, але вона нещодавно повідомила про своє велике повернення з новим проектом "Паломниця".

У своїй публікації в соцмережі чарівна зірка постала в домашньому вигляді і дала відповідь українській аудиторії.

"Друзі! У мене немає слів - одні емоції. Хоча і емоції не хочеться витрачати на весь цей бруд. І так чудово, що у мене є ви - люди, які мене так активно і щиро підтримують (пишуть, дзвонять, коментують). Тому всі мої слова подяки за добро і любов тільки для вас! Для всіх інших-воля Господа Бога, Якому Я вручаю свою помсту, звернену до тих, хто її заслужив!А правда на нашому боці, і нас більшість, тому ми переможемо-всі разом!СПАСИ ГОСПОДИ🙏 🏻", - звернулася до українців Оксана Марченко.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Нагадаємо, що чарівна українська телеведуча Оксана Марченко показала українцям новим проект зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Оксана Марченко поділилася трагедією.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Оксана Марченко розчулила фанатів теплим знімком з домашнім улюбленцем.