Вигляд наставниці виявився надмірно гарячим для юних учасників проекту

Вже кілька днів не вщухають розмови про відверте вбрання, в якому з'явилася Світлана Лобода в дебютному випуску шоу "Голос.Діти" який зараз проходить в Росії.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Цього разу артистка дійсно перевершила свої попередні "сходження" на сцену, хоча мова йшла про сімейний проект. Крім того, багато глядачів звернули увагу на дивну поведінку Лободи, а актор Стас Садальський і зовсім заявив, що розкішна блондинка з'явилася в студії "голосу" в стані неабиякого підживлення.

Але самі "хвалебні" відгуки 38-річна Світлана отримала від відомої блогерки Олени Міро. За традицією, зірка "Живого журналу" в пух і прах розкритикувала відверту зовнішність співачки, яка, на її думку, ніяк не в'яжеться з образом авторитетного наставника для прийшли на проект хлопців.

А реакція Лободи на виступ однієї з учасниць і зовсім шокувало Міро. Адже, за запевненням блогера, дівчинка прекрасно співала і танцювала, але замість похвали і підтримки була буквально відкинута в сторону вискочила на сцену співачкою, яка "потрясла там своїм силіконом і пришитими патлами".

"Хто пустив цю бабу до дітей? Ні, мені, правда, цікаво: хто та людина, яка посадила хамку, що кричала матом в аеропорту, в крісло дитячого наставника? На дитячий "Голос" членка журі Свєтка приперлася в декольте до пупа. Ось що у неї в голові? Ссаний синтепон? Навіщо дітям її силікон? З якою такою метою вона його суне їм в очі?

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Дітям від наставників потрібна підтримка, потрібні знання, потрібні добрі слова, що вселяють надію, оптимізм і віру в себе ... при перегляді відео я помітила наступне: Коли Лобода попросила дитину заспівати Ще раз, у дівчинки з'явилася надія, що її все-таки не виженуть.

Але Свєтке до дівчинки не було ніякого діла. У Свєтки не було мети дати дитині другий шанс. Сутулая, нахабна баба хотіла "позвездить" і відтягнути на себе побільше ефірного часу", - обурено пише Міро.