Українська співачка Тіна Кароль взяла участь у програмі "Spletniцца" блогера Олега Машуковського, де заявила, що вважає себе хорошою матір'ю, і відповіла на питання про вагітність.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Відео, датоване 15 лютого, можна подивитися на сторінці блогера в Instagram

"Я чудова мама", - підкреслила співачка.

Також вона розповіла, що останній раз тест на вагітність купувала майже 13 років тому, коли чекала появи на світ свого сина Веніаміна.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль - українська виконавиця, крім сольної кар'єри вона працює на телебаченні. В даний час артистка є наставником шоу «Голос країни».

Співачка 6 років була в шлюбі з продюсером Євгеном Огіром, який в 2013 році помер у віці 33 років після довгої боротьби з онкологією.

У пари народилася одна дитина, і в одному з інтерв'ю 2020 року Кароль обмовилася, що була б рада незапланованої вагітності. А ось чи перебуває співачка у відносинах, вона журналістам не розповідає.

Нещодавно ми розповідали про те, що Тіна Кароль показала свої мільйони.

Одна з найкрасивіших співачок України і зірочка вітчизняної естради може заслужено пишатися – пройшло близько тижня з моменту виходу її нового кліпу і він вже збирає мільйони переглядів.

Про це пише одна з фан-сторінок Тіни Кароль.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Шанувальники відзначають, що Тіна Кароль новим кліпом зібрала більше трьох з половиною мільйонів переглядів на Ютубі.

"3 500 000 переглядів🔥 6 день в топі! 10000 коментарів. 85 тис лайків", - поділилися досягненнями Тіни Кароль її фанати.