Популярна українська співачка, гаряча модель, солістка групи "NikitA" і талановита актриса Даша Астаф'єва поділилася милими знімками. Дівчина зробила фотографії з двома собаками на снігу і розповіла про те, якої породи у неї собака.

Відповідні фотографії Даша Астаф'єва розмістила в своєму акаунті в Instagram.

Якщо зазвичай в профілі Даші з'являються пікантні фотографії, на яких вона постає у відвертому вигляді, то тепер її аккаунт поповнився нетиповими знімками. Вона одягла спортивну кофту, куртку і шапку, зробивши фотознімки зі своїми собаками, і розповіла історію.

Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

"Про собак. Ура і фух. Зробила це, через чотири роки. Вчора нашому улюбленому синові Чічіко виповнилося чотири роки. І так як це питання слід відразу за "який розмір грудей ", постараюся відповісти на все і відразу.У нас Шиба! Не "Акіто", не "Акіту", не "хаска", і навіть не, тієї, як його... "Хатіко" це Шиба - діагноз тим, хто любить виклик і вічні пригоди... Коли у мене запитують де взяти такого, відразу і чесно, всіх відмовляю від цієї породи) не маю права брати таких відповідальностей на себе. Порода складна, з характером) драма відносин розвивається з кожним роком. [всі хто все ж взяв, мовчіть, нічого не кажіть, Я знаю де ви живете ]", - написала Даша у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

За її словами, шиба є найдавнішою і мисливською породою, тому її риси характеру серйозно вкоренилися.

"Знайомтеся, перед вами ті, хто ніколи і нікого не слухають, завжди вимагають свободи і люблять шкодувати. Підпільно, ми вже тут навіть створили клуб тих "хто подумував прилаштувати шибу до батьків або далеких родичів" кільком це навіть вдалося [ хлопців, не признавайтеся, я знаю де ви живете]", - продовжила свою розповідь Даша.

Нагадаємо, що українська співачка Даша Астаф'єва поділилася фотографіями зі свого відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", модель і артистка Даша Астаф'єва постала перед камерою в шкіряному вбранні.

Також портал "Українці" писав, що актриса і українська модель Даша Астаф'єва поділилася гарячим знімком в купальнику.