Відомий український ведучий, голос якого завжди впізнають на радіо і телебаченні, колишній герой реаліті-шоу "Холостяк", а незабаром - молодий тато Микита Добринін поділився милим фото. Він зробив знімок з вагітною дружиною Дашею Квітковою і написав теплі слова про кохання.

Відповідну публікацію Микита Добринін оприлюднив у своєму профілі в Instagram.

Пара Микити і Даші є однією з наймиліших, романтичних і яскравих в українському шоу-бізнесі. Новина про їхнє одруження після проекту "Холостяк" стала несподіваною для українців, а тепер актуальною темою стала вагітність Даші.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

З тих пір, як вони дізналися стать майбутнього малюка, Микита став ділитися наймилішими моментами в своєму профілі. Цього разу він поділився фото, де він сидить на стільці і тримає вагітну Дашу, яка тримається руками за свій живіт. Він написав найтепліші слова на її адресу і звернувся до фанатів.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Вдячний Богу за кожен день поруч з тобою. Прагніть відкрити для себе любов, знайти такі відносини, які будуть мотивувати вас стати кращим чоловіком або жінкою, таку близькість, яка зустрічається не відразу. Не бійтеся поки бути одні🤞 🏼. Їжте на самоті, ходите на побачення, спите на самоті. У процесі ви дізнаєтеся про себе ще більше. Ви будете рости, ви зрозумієте, що вас надихає, ви будете створювати свої власні мрії, зміцнюватися в своїх переконаннях. І коли ви зустрінете людину, яка змусить кожну вашу клітинку танцювати, ви зрозумієте чому все було не даремно. Чекайте свою людину. Я прошу вас просто дочекатися цього, боротися за це, докласти зусиль для цього. Якщо ви вже знайшли все, що шукали, нехай це буде найкрутіший досвід🤍", - написав Микита Добринін під знімком з дружиною.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін розповів, як вони з Дашею Квітковою дізналися стать майбутньої дитини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український радіоведучий Микита Добринін поділився милим роликом про те, яка стать буде у його дитини.

Також портал "Українці" писав, що Микита Добринін насмішив фанатів яскравою пародією на Дашу Квіткову.