Знаменита російська та українська естрадна співачка, заслужена артистка Російської Федерації, кіноактриса і фотомодель Наташа Корольова зворушила публіку шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася в обіймах свого улюбленого сина і публічно привітала його зі святом.

Відповідний знімок Наташа Корольова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Популярна артистка вже дуже багато років знаходиться на піку своєї популярності. Відомо, що вона вже давно не гастролює по містах, але, не дивлячись на це, у знаменитої співачки не зменшується кількість її фанатів, які люблять Наташу всім серцем.

Фото Наташі Корольової
Фото Наташі Корольової

Талановита артистка перебуває у шлюбі з епатажним стриптизером Тарзаном, через що вже майже двадцять років люди обговорюють її особисте життя. Ходить чимало чуток, що Тарзан на постійній основі зраджує своїй дружині. Не дивлячись на це, вони продовжують бути разом.

У своїй публікації Наташа Корольова показала шикарний знімок зі своїм сином, у якого - день народження. Артистка присвятила свій пост улюбленому синові і прокоментувала його зворушливими словами.

"Синочок ! З днем народження!!! Коли-небудь, коли мене не стане на землі, я попливу на білому кораблі туди, звідки нікого не повернути...Мій син візьме зошити і платівки мої, і я зможу з ним говорити про любов-важко але, милий мій, знай одне! Я стежу за тобою. Я тебе бережу! Не шкодуй ні про що, не звинувачуй нікого! Перемагає любов-все інше забудь! Перемагає любов! Перемагає любов!!! P. S ці рядки склала талановита, розумна, красива, яскрава, цілеспрямована, чесна і справедлива, прекрасна Мама - Катя Гордон @katyagordon ! Підписуюся під кожним рядком, під кожним словом! Це справжня розмова мами і сина - справжній, простий і на все життя! Катюша, знаково що 19 лютого-день народження наших синів, Архипа і Серафима, об'єднав нас з тобою, щоб вийшло таке красиве музичне напуття синам!", - підписала знімок знаменитість.

Фото Наташі Корольової і Тарзана
Фото Наташі Корольової і Тарзана

Нагадаємо, що знаменита артистка Наташа Корольова зачарувала публіку теплим відеороликом з Тарзаном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Наташа Корольова показала аудиторії соковиті форми.

Також портал "Українці" писав, що чоловік чарівної артистки Наташі Корольової Тарзан показав фанатам своє дозвілля з дружиною.