Чарівна українська артистка, справжня "королева" шоу-бізнесу, скандальна і епатажна співачка, детектив у новому проекті "Маска" Оля Полякова здивувала публіку відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в пікантному образі на вулиці, засипаній снігом.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Популярна і скандальна співачка славиться своїм незвичайним почуттям гумору. Вона постійно намагається жартувати, що у неї дуже добре виходить. Ні для кого не секрет, що зірка українського шоу-бізнесу не завжди може промовчати. Абсолютно на рівному місці Оля може зробити справжній хайп.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

У своїй публікації зірка постала перед аудиторією в одному купальнику. Вона вибігла на вулицю і з вересками стрибнула в сніг. Після того, як Оля повалялася, вона встала і почала тікати назад у бік камери телефону. Можна припустити, що зірка відпочиває в сауні.

Варто відзначити і соковиті форми співачки, Оля на постійній основі займається спортом, що може пояснити її шикарну форму. Скандальна виконавиця дуже ретельно стежить за своєю зовнішністю – правильне харчування, активний спосіб життя і косметичні процедури.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що епатажна артистка Оля Полякова показала відверті вбрання зі своїм близьким другом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна співачка Оля Полякова показала смішне відео, на якому вона посміялася над собою.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Оля Полякова показала свій образ перед днем народження.