Відома російська телеактриса, зірка комедійного серіалу про лікарів "Інтерни", а також кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики Христина Асмус розповіла про те, як її називають. Дівчина прикріпила миле селфі, розповівши, як її називали в дитинстві і як її називають зараз близькі.

Відповідну публікацію Христина Асмус оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що не так давно російська телезірка змінювала свій колір волосся і коротко стриглася. Варто зауважити, що з чорним кольором волосся вона проходила досить мало, після чого вирішила знову помінятися. Христина хоче повернутися до свого кольору, тому перефарбувала волосся в світлий колір.

Вона поділилася селфі-знімком, де вже з новим кольором волосся і в Білій кофті постала перед камерою. Дівчина розповіла про те, яке прізвисько у неї було в дитинстві, а також про те, як її зараз називають близькі.

"У дитинстві мене називали - Крістофер Робін, Китя і Кітікет 😂 🙈 зараз часто називають Кріс, особливо близькі друзі. Не можу сказати, що мені подобається, але звикала)) а мій агент називає мене Тіна або Тиша)) а як називають вас? 💬" - поцікавилася Христина у своїх фоловерів.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Ті ж, у свою чергу, залишили різну думку під фотографією Христини в коментарях.

"І Кріс і Тіна вам йде:) красуня 🔥 колір 🙌❤️", "яка ж Ви прекрасна жінка з, щастя і процвітання цілу просто так❤️❤️❤️🔥як завжди чарівні !", "Щось сумна ти стала (((", - написали фоловери Христини.

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що талановита актриса Христина Асмус вирішила знову змінити свій колір волосся.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Христина Асмус показала ранкову фотографію в одному халатику.

Також портал "Українці" писав, що відома телезірка Христина Асмус нарвалася на критику через невдале вбрання.