Відома українська артистка, "суперблондинка", володарка найпотужнішого голосу, детектив на гіпершоу "Маска" Оля Полякова розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показала домашні умови і свій шикарний стіл.

Відповідний відеоролик Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Чарівна блондинка-справжня "королева" українського шоу-бізнесу. Вона - завжди бажаний гість на світських тусовках і заходах різного характеру.

Фото Оля Полякової
Фото Оля Полякової

Варто відзначити, що скандальна артистка бере участь у багатьох телепроектах. Вона кілька сезонів була тренером на гумористичному проекті "Ліга Сміху", де показала своє почуття гумору і акторську майстерність. Також вона брала участь у проекті "Розсміши коміка", де теж сиділа в кріслі журі.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

У своїй публікації Оля Полякова показала свого домашнього улюбленця, який заліз на стілець і їв жирний шматок м'яса прямо зі столу.

"Тобто, ось так ось ти сидиш за столом, так? Ось так ось ти їси стейк, так? Боже, яка нахабна тварюка", - звернулася до публіки епатажна співачка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Крім цього, українська знаменитість показала, чим вона займалася на дозвіллі. Вона зі своїм чоловіком дивилася останній випуск гіпершоу" Маска", намагаючись відгадати, хто знаходиться в костюмі жаби.

"Вадик, хто це?",- поцікавилася Оля у свого чоловіка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Оля Полякова поспілкувалася з літніми сусідами у дворі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова зіткнулася з проблемою.

Також портал "Українці" писав, що скандальна виконавиця Оля Полякова публічно привітала свого близького друга зі святом.