Популярна українська співачка, спокуслива і професійна модель, талановита актриса і солістка гарячого жіночого колективу "NikitA" Даша Астаф'єва поділилася своїми знаннями. Артистка з неймовірною харизмою розповіла своїм фанатам, як полюбити себе.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Артистка вирішила дати слушну пораду всім своїм прихильницям і розповісти їм, як полюбити себе. Даша одягла скромний наряд, змила косметику з обличчя, зав'язала волосся і з закритими очима почала ділитися думками.

"Я тиждень шукаю тишу і усамітнення, щоб написати відповідь на найпопулярніше питання в моїх особистих повідомленнях. "Як полюбити себе" Далі ЛП Як? Для початку, давайте сміливо позначимо це якість-талантом. Я не зустрічала жодної людини, який з появи на світ любив би себе. Задуматися. Запевняю, ви теж! Виявити талант-пів справи, складніше його закріпити, іншими словами. "оформити патент" Яяяяяяк? Найчастіше пишете ви, прокидаючись о 10-11 ранку, "яяяяяк?" Питаєте, доїдаючи піцу і круасан, "ну як"!!!? Просиджуючи пів ночі в телефоні і докурюючи сорок п'яту сигарету з кавою", - написала Даша у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Шанувальники української модель із захопленням почали читати її слова і коментувати всю глибину і мудрість Даші.

"І красива, і мудра, і щира♥️", "Раніше "фатальними жінками" я називала лише Моніку Белуччі і Мілен Фармер...але яка ж ви РОКОВА і вже мудра😍 захоплююсь без перестанку👏", "цікаво, що люди завжди хочуть простої відповіді без поради встати з дивана. 😢 Рідко хто розуміє, яка це болюча робота над собою", - написали фанати Даші Астаф'євої.

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Даша Астаф'єва поділилася ефектним відео у відвертому вбранні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", гаряча модель Даша Астаф'єва показала, як вона відпочиває в Буковелі.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса і модель Даша Астаф'єва показала відверте декольте.