Популярний російський артист, стриптизер, бодібілдер, актор, чоловік знаменитої співачки Наташі Корольової Сергій Глушко (він же Тарзан) оприлюднив шикарний відеоролик у соціальній мережі. Він показався в незвичайному образі зі своєю дружиною на екзотичному острові.

Відповідну публікацію Тарзан розмістив у своєму акаунті в Instagram.

На відеоленті можна побачити російського актора у відвертому вигляді, він - абсолютно голий, тільки перев'язав собі в районі пояса легкої накидкою. Бодібілдер зі своєю дружиною йде по берегу до дерева, щоб провести якийсь ритуал.

Варто відзначити, що на задньому тлі можна почути новий сингл Наташі Корольової і її чоловіка.

"Repost @koroleva__star by @media.repost: у моєму житті всі пісні з'являються неспроста, в потрібний час і в потрібну годину. Пісню " Гори-гори!"написав мій талановитий друг @germantitov_official Герман Титов, який дуже тонко відчув всі відтінки нашого з Сергієм непростого періоду в житті. Ми-оптимісти, тому і лейтмотив пісні-оптимістичний, що допомагає разом йти вперед, зігрівати один одного вогнем любові, іноді обпалюватися, а іноді - зцілювати. Запалюйте під наш трек, дивіться нове відео і обов'язково даруйте один одному вогонь любові❤️ссылка посилання в шапці профілю", - прокоментував публікацію Російський стриптизер.

Фото Наташі Корольової і Тарзана
Фото Наташі Корольової і Тарзана

Нагадаємо, що популярна артистка Наташа Корольова показала теплі відео зі своїм чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Наташа Корольова показала аудиторії свої пишні форми.

Також портал "Українці" писав, що чоловік Наташі Корольової Тарзан показав дозвілля з коханою.